EGE FİNANS DERNEĞİ YENİ BAŞKANI MEHMET VURUCU

EGE FİNANS DERNEĞİ YENİ BAŞKANI MEHMET VURUCU

Ege Finans Derneği 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nda derneğin yeni yönetimi belli oldu , C. Coşkun Küçüközmen’den boşalan başkanlık koltuğuna Corbett Company Genel Müdürü Mehmet Vurucu seçildi.

Finans dünyasının nabzını tutan akademisyenler, reel sektör finans yöneticileri, banka, sigorta ve borsalarda çalışan yönetici ve beyaz yakalılardan oluşan EGE FİNANS DERNEĞİ, bilimsel, akılcı ve katılımcı bir süreçle, teknolojinin sağladığı olanaklarla finans sistemini iyileştirmek ve yeniden tasarlamak misyonuyla hizmet veriyor.

EGE FİNANS DERNEĞİ’nin yeni başkanı, Koçbank, Yapı Kredi Bankası ve Alternatifbank Eski Bölge Müdürü, Corbett Company Genel Müdürü Mehmet Vurucu ‘ yaptığı konuşmada, ‘ Dernek olarak Ege Bölgesindeki finansal kurumların ve sektör oyuncularının ekonomimize yarattığı katma değeri artırmayı, sektörümüzün büyümesine katkıda bulunmayı; meslek standartlarının oluşturarak etki alanlarımızın artmasına liderlik etmek istiyoruz’ dedi. Ayrıca EGE FİNANS DERNEĞİ’nin yeni başkanı olarak seçilmekten büyük mutluluk ve gurur duyduğunu belirten Vurucu, bir önceki dernek Başkanı C. Coşkun Küçüközmen’e teşekkür ederek, kendisinden devraldığı bayrağı daha da ileriye taşıyacaklarının altını çizdi.

Yeni dönem vizyon ve projeleriyle İzmir ve Ege Bölgesi’nde başarılı çalışmalar yapmayı planlayan Ege Finans Derneği, bu sayede ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasına da katkı sağlamayı hedefliyor.