Hakkımızda

Ticari dünyada artan rekabet ortamı ve globalleşen piyasalar ile birlikte, daha önce çok önemli olmayan verimlilik ve uzmanlık daha öne çıkmaya başlamıştır. Şirketlerin her ihtiyacı için eleman istihdam etmesi, çok verimli olmamaktadır. Bir de bu konuda alınacak elemanın, konusuna hâkimiyeti ayrı bir tartışma konusudur. Düşen kâr marjlarında, yapılan her giderin önemi büyüktür. Bir taraftan gelirlerin arttırılmasına çalışılırken, diğer taraftan giderlerin azaltılması ve kontrol altına alınması gerekmektedir.

İşte bu aşamada, gelişmiş ülkelerde çokça kullanılan DANIŞMAN FİRMALAR devreye girmektedir. Danışman firmalar için işletmenin ayırmış olduğu bütçe önce bir gider olarak görünse bile, sonrasında elde edilecek kârlılık artışı ve verimlilik ile çok daha fazlası kazanılmaktadır.

CORBETT COMPANY, işte bu ihtiyaçtan yola çıkarak, MEHMET VURUCU EĞİTİM ve DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. bünyesinde, sizlere hizmet vermektedir. Corbett Company, faaliyetlerini sadece standart danışmanlık faaliyetleri ile sınırlandırmamaktadır. Bir işletmenin aşağıdaki uzmanlık gerektiren ve ihtiyaç duyacağı tüm konularda, tecrübeli ekibi ve çözüm ortakları ile faaliyet göstermektedir. İşletmelerin ihtiyaçlarında süpermarket mantığı ile hareket edilmektedir.

CORBETT COMPANY yurt içinde;

*İzmir (Merkez)

*İstanbul 

*Ankara’da faaliyet göstermektedir. 

Yurt dışında ise;

*Rusya Federasyonu’nda faaliyeti bulunmaktadır.