Çiğdem YEŞİLTEPE

Çiğdem YEŞİLTEPE

Çiğdem Yeşiltepe , 1982 İstanbul doğdu. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun oldu. 

İlk iş deneyimi İktisat Bankası Direkt Satış ekibindeydi sonrasında Finansbank’a geçiş yaptı. Çağrı merkezi müşteri temsilciliği ile başladığı Finansbank serüvenine önce takım lideri , sonra eğitim bölümü eğitmenlik , sonra Ankara ve Erzurum destek projelerinde yetkili olarak görev aldı. Tekrar İstanbul’a döndüğünde Finansbank Sizi Dinliyoruz Şikayet Hattı’nın yöneticiliğini yaptı.

12 yıllık bankacılık ve yöneticilik tecrübesinde farklı pozisyonlarda görev aldı. Satış saha müşteri memnuniyeti ekip yönetimi koordinasyon, organizasyon planlama iletişim ve eğitim konularında yetkinlik kazandı.

2014 yılında evlilik sebebi ile İstanbul’dan İzmir’e yerleşti. İzmir’de Doğa Kolejinde Halkla İlişkiler yöneticiliği yaptı. Sonrasında çok şubeli bir spor klubünün Satış Müdürlüğü görevine başladı. Yolu Corbett Company ile kesişen Çiğdem Yeşiltepe kariyerine eğitim bölümünde devam etmektedir. Yaratıcı Düşünme ve Problem Çözme Teknikleri, Satış&Pazarlama, Eğiticinin Eğitimi, Performans Yönetimi, Yönetim Becerileri ve Koçluk , Telefonda Etkin İletişim , Mutlu Çalışan Mutlu Müşteri modüllerinde eğitimler vermektedir.