Banu ÖZGEN

Banu ÖZGEN

1974 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinden 1995 yılında mezun olmuştur. Halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Çalışma hayatına 1998 yılında Osmanlı Bankasında başlamıştır.Uzun yıllar Garanti Bankası’nda , bireysel , kobi ve ticari portföy yöneticisi olarak çeşitli ünvanlarda görev almıştır.En son Türkiye Ekonomi Bankası’ndan Kobi Portföy Yöneticisi ünvanı ile bankacılık sektöründen ayrılmıştır. 21 yıllık bankacılık deneyimine sahiptir. Bankacılık deneyiminden sonra bir süre firmalara Kobi Danışmanlık hizmeti vermiştir.Ege Finans Derneği üyesidir.

2009 yılından bu yana kişisel gelişim üzerine eğitimler almaktadır.Uluslararası Yoga Allıance Certıfıed Yoga Instructor olup , çocuk ve yetişkinler üzerine çalışmaktadır.İlave olarak ; Reiki master olup ; Theta Healing  ,Access bars teknikleri konusunda uzmanlaşmıştır.Uyguladığı  teknikleri bütünselleştirip  bireysel ve grup çalışmalarında aktif şekilde uygulamaktadır.Ayrıca Uzakdoğu’da  nefes ve meditasyon üzerine çeşitli eğitimler almıştır.Halen bireysel ve kurumsal olarak , bütünsel terapi uygulayıcısı ve Yoga Instuctor olarak çalışmaktadır.Ergen ve çocuklar üzerine inanç teknikleri , öğrenme problemleri üzerine de çalışmakta olup ,Yoga ve meditasyon workshop ve atölye çalışmaları devam etmektedir.