RAS AL HAMAL GLOBAL SERVICES

RAS AL HAMAL GLOBAL SERVICES

Ras Al Hamal Global Services küresel yapısı ile birlikte merkezi Dubai’de olan bir grup şirketidir. Temel faaliyetleri; Kurumsal Finansman ve Ticari Yatırım ve Danışmanlık alanları üzerinedir. Her firmanın kendine özgü konularla yüzleştiğini düşünen ve “tailer-made approach” olarak adlandırılan “o firmaya özgü çözümler” yaratarak (finansal yardım, stratejik destek, vb.) firmaların problemlerinin üstesinden gelmelerini sağlamaktadır.

İşletme fonu uzmanı olan Ras Al Hamal Global Services, firmalara, gelecek planlarını kolaylaştıracak gerekli sermayeyi oluşturabilmeleri için destek sağlamaktadır. İş güçlerinin arkasında yılların tecrübesi ile harmanlanmış her biri kendi alanında uzman profesyoneller bulunmaktadır. The Ras Al Hamam takımı, finansal, operasyonel ve yönetimsel deneyimlerin bir araya getirilerek harmanladığı bir ekiptir.

Refinansmandaki sosyal ağlarında; Bankalar; Yatırım Fonları, Firmaları ve çeşitli Resmi Kuruluşlar yer almaktadır. Yıllar içinde pek çok projeyi desteklemek adına devletlerinden ödenek alan Ras Al Hamal Global Services, günümüzde başarılı bir şekilde mevcudiyetini sürdüren pek çok başarılı projeye yatırım yapmıştır.