ADIA ile Temsilcilik Sözleşmesi imzalamış bulunmaktayız

ADIA ile Temsilcilik Sözleşmesi imzalamış bulunmaktayız

ADIA

1976’dan beri Abu Dhabi Investment Authority, Abu Dhabi Hükümeti adına, uzun vadeli değer yaratmak için, ölçülü bir şekilde fon yatırımları yapmaktadır.

ADIA, iki düzineyi aşkın varlık sınıfları ve alt kategorileri ile çeşitlilik gösteren bir küresel yatırım portföyünü yönetmektedir.

Misyonu; disiplinli yatırım süreçleri ve ADIA’nın kültürel değerlerini yansıtan çalışma ekibiyle sermaye artırımını ölçülü bir şekilde sağlayarak Abu Dhabi’nin uzun dönem refah düzeyini sürdürmektir.

ADIA’nın çalışma ekibi,  bulundukları yerin kültürel değerlerini bünyesinde barındıran işbirlikçi bir çalışma ortamı yaratmak için 65’i aşkın farklı milletleri ile, yaptıkları iş kadar kapsamlı ve uluslararasıdır.

Hedefleri; dünya standardı yetenekleri etkilemek, geliştirmek ve elde tutmaktır. Ayrıca kendi potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için insanlara kaynak sağlamaktır.

ADIA’nın disiplinli bir yatırım stratejisi mevcuttur. Bu strateji ile geniş kapsamlı, kurumun sınırlarını genişletecek bir süreç ile desteklenen, sabit risk parametleri ile uzun dönem içinde istikrarlı dönüşleri sağlamayı hedeflemektedir.